luukku kolisee liikaa

opetpew

Tuonne mun luukku.com sähköpostiin tulee ihan koko ajan jotain ihme skeidaa. Aina tulee jotain ties millä otsakkeella olevia sähköposteja jossa kehotetaan avaamaan joku linkki. Ymmärrän olla niitä avaamatta. Ne kummiski tulee AINA eri sähköpostiosoitteesta. Otsikko vaihtuu semmosen 5 viestin välein, mutta siältö pysyy jokseenki samana, eli miten saa paremmat orgasmit ja näin. Alkaa jo harmittaa ku en osaa estää näitä. Oon tosiaan laittanu niitä tuonne roskapostilaatikkoon, mutta ku ne tosiaan on aina eri osoitteesta. HELP!!

3

588

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uusi sähköpostitili

      äläkä jakele sitä osoitetta joka paikkaan.

    • fundamentalist
    • ei ole kolissut

      vielä kertaakaan, vaikka en ole osoitteen jakamista ympäri maailmaa mitenkään varonut. Muutamat "mikkihiiri"-osoitteetkaan (g-mail, suomi24.fi jne...), joita olen käyttänyt lähinnä porno- ja warez-sivustoilla, eivät ole keränneet yhtään spammia. Ilmeisesti joutuminen roskapostittajien listoille on enemmänkin tuurista kiinni.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      904
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      768
    3. 55
      725
    4. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      43
      694
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      654
    6. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      44
      640
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      31
      629
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      577
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      570
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      516
    Aihe