Ei sittenkään levyä keväällä?

Katrin ihailija

Joo, pistin nyt otsikkoon kysymysmerkin, vaikka asia vaikuttaa kyllä ihan selvältä. Lähetin Warnerille kysymyksen Katrin uuden levyn ilmestymisestä, ja kertoivat, että uutta levyä ei tule tänä keväänä. Että jos uusi levy tämän vuoden puolella tulee, niin menee ainakin syksyyn. On kyllä pettymys. Miksiköhän siellä Vikingin sivulla oli sitten semmonen teksti Katrin showsta, että siinä esitettäisiin kappaleita keväällä ilmestyvältä uudelta levyltä? No, jokatapauksessa, siltä näyttää että uutta levyä ei siis ole keväällä tulossa.

4

453

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Katrilla jotakin...

      En tiedä,mutta kovin hiljaista aikaa ainakin medialta on Katri viettänyt.Itse en ole edes osannut odottaa uutta levyä,kun edelliselläkin kerralla ensin putkahti Onnenonkija ja sen jälkeen meni kuukausia ennen Elämänlangat levyä.Katrihan on tunnetusti tarkka,mitä laulaa ja jos ei ole tarpeeksi tanakkaa levytettävää,niin kerää lisää ja levyttää sitten.Odotellaan,kyllä sieltä varmaan taas tulee hyvää levyn täydeltä,kunhan vaan odotellaan.Kaikkea hyvää ja aurinkoista kevättä kaikille Katri-faneille ja Katrille itselleen.

    • pettynyt olen

      olen tosi pettynyt ja vähän kiukkuinenkin. enpä taida mennä sitten keikoillekaan ensi kesänä. ja tämä Katrin levyyhtiö warner nyt on edelleen tällainen plösö jäänne menneestä maailmasta joka ei edes osaa markkinoida Tähteään.

    • pettynyt olen

      korjaan; ei vähän vaan paljon kiukuttaa

    • r.moore

      ...on minustakin että tällaisella huhu-pohjalla edetään ja Katrin tulevista levyistä lähetetään tietoa jos jostain älyää kysellä mutta että sitä ei kerrota sitten kaikelle kansalle ollenkaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      43
      10603
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      126
      10142
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      22
      7937
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6344
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      32
      4963
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      56
      4763
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      117
      4086
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      125
      3439
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      63
      3155
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      226
      3095
    Aihe