Ostan Farkku E320 CDI:n

Lähipäivinä olis tarkoitus lyödä kaupat lukkoon. Vaihteisto tutkittu tänään veholla, eikä ollut mennyt glykolit ja öljyt sekaisin kuten joskus näissä on käynyt jos on valeon syyläri. Vikamuisti tyhjä, onko jotain mitä pitäisi ottaa vielä huomioon? sbc jarruyksiköt menee ilmeisesti takuuseen jos tulee vikaa?
4554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ok ,autohan ei oo uusi, mutta kuuntele tarkkaan mitä mesen etupää sannoo kun ajaa hieman epätasasella asfaltilla... kolokuttaako? ittellä män heti pajalle ja uutta osaa ripustuksiin...en tiedä mitä vaihdettiin mutta hiljasta tuli.

Äänestä
  • kai noilla km mitään pitäis olla vialla,jos niin on turha puhua mistään laatuautosta-kolari auto on asia

    Äänestä

  • erikseen... kirjoitti:

    kai noilla km mitään pitäis olla vialla,jos niin on turha puhua mistään laatuautosta-kolari auto on asia

    vaan on niin että E-mersun yläpallot on aivan epäkuranttia tavaraa. W211 ja 60 tkm, molemmilta puolilta vaihtoon ja kolinat loppu siihen. Tehtaan piikiin osittain meni kulut. Laatuautosta ei tarvitse mainita samana päivänä.

    Äänestä

hyvä valinta polttaa kumia muuten aika vit...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2003 reilu 100tkm ajettu kirjoitti:

Lähipäivinä olis tarkoitus lyödä kaupat lukkoon. Vaihteisto tutkittu tänään veholla, eikä ollut mennyt glykolit ja öljyt sekaisin kuten joskus näissä on käynyt jos on valeon syyläri. Vikamuisti tyhjä, onko jotain mitä pitäisi ottaa vielä huomioon? sbc jarruyksiköt menee ilmeisesti takuuseen jos tulee vikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu