MYYN 2.8DIESEL CETRICIN

VM84 UUSIKORINEN JUST LEIMATTU SUHT SIISTI.ERITTÄIN PALJON UUTTA OSAA.MM ISKARIT ALAPALLOT,KYTKIN TUKIVARRET,JAKOPÄÄ,LATURI,TALVIRENKAAT UUDET (C).YM.YM TÄSTÄ HYVÄ PELI.PIENI KULUTUKSINEN N7-8L/100
2218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tais toi hinta unohtua heti alkuunsa? Ei pysty kiinnostaan ilmoitus, jos ei ole hintaa ilmoitettu...hö

Äänestä
  • saada 2000e ku on menny itelki aika paljo rahaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


CEDRIC kirjoitti:

VM84 UUSIKORINEN JUST LEIMATTU SUHT SIISTI.ERITTÄIN PALJON UUTTA OSAA.MM ISKARIT ALAPALLOT,KYTKIN TUKIVARRET,JAKOPÄÄ,LATURI,TALVIRENKAAT UUDET (C).YM.YM TÄSTÄ HYVÄ PELI.PIENI KULUTUKSINEN N7-8L/100

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu