vielä porukkaa menossa???

evijärvelle viime lauantain tapahtuneen jälkeen? kuka sinne uskaltaa mennä enää jos saa pelätä henkesä eestä!!
otan osaa tämän murhatun tytön muistolle!!! hän oli siis syntynyt -87.
miten ihmiset voivat olla näin raakoja???
3454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä siellä sitten on tapahtunut?
voisko joku vähän valaista?

Äänestä
  • siel oli tapettu vm.87 syntynyt tyttö launantai ja sunnuntain välisenä yönä..perkele sairasta porukkaa...

    Äänestä

toi on kyllä kamalaa, enkä tajuu kuinka joku voi tehdä tollasta. toivottavasti tekijä saadaan kiinni!
tosta vois kuitenki muut yrittää oppia jotain. eli pitäis pitää kaverista huolta(varsinki niistä jotka on kaikkein eniten kännis!!)eikä lähtee outojen mukaan. ELI SIIS KULKEKAA PORUKAS!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


???? kirjoitti:

evijärvelle viime lauantain tapahtuneen jälkeen? kuka sinne uskaltaa mennä enää jos saa pelätä henkesä eestä!!
otan osaa tämän murhatun tytön muistolle!!! hän oli siis syntynyt -87.
miten ihmiset voivat olla näin raakoja???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu