kiharat ja aina sekaisin..

mitä mieltä pojat on kiharista ja paksuista hiuksista? olisiko vaan parempi suoristaa vai voinko pitää ne kiharalla?
3334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kiharaiset on söpöt

Äänestä

Mietipä mitä mieltä voi olla kiharoista ja PAKSUISTA hiuksista herranjestas.... :OO

t: tyttö kateellinen

Äänestä
  • samantapanen onkelma..omasta mielestä ne näyttää ainakin hirveeltä kun pöhöttyy tuulessa ja sateessa, pitäs olla ihan tyyntä et ne pysyy hyvin :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdasdasdasdlökjflvmneöä kirjoitti:

mitä mieltä pojat on kiharista ja paksuista hiuksista? olisiko vaan parempi suoristaa vai voinko pitää ne kiharalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu