Olipa ala-arvoinen lähetys..jossakin autotallissa kuvattu todella sekava tv-lähetys, juontajatkin olivat kankeita ja luonnottomia. Miss Autotalli!
Mikä lähetys!
ei jaksa
7744
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ei kuulu missikisoihin ja oli sen lisäksi tylsää katsottavaa...myös juhlapukukierros oli typerä nimenomaan sen musiikin vuoksi...sama joiku alko aina vaan uudestaan ja musiikki vaihtui keskellä oudosti...kuka hemmetti noita juttuja suunnittelee...
Ja tuli kyllä aika halpa meininki mieleen siitä biksukierroksesta...missistä seksisymboliksi...
kyseisen kisan? Pohjanoteeraus! Ei kai tarkoitus ollut uudistaa halvempaan suuntaan?
oli pantu flirttailemaan vanhojen miesten kanssa?
Ei toi mikään missikisa ollu, taisivat matkia jenkkien ohjelmaa mallit haussa, missä juontajana oli Tyra Banks.
Taisi olla malli haussa eikä missi haussa?
Todella huonosti toteutettu lähetys. Jäin kaipaamaan aikaisempia missikisoja. Ei päässeet missiehdokaatkaan kunnolla esille.
teki oikein pahaa, kun kummallakin tökkäsi kyllä niin pahasti. Katsojana tunsin myötähäpeää. No, eipä varmaan pyydellä enään muita tv-tuontanoja juo-nt--äht...amaan
naurettua, kun katsoin lähetystä.
Se tila missä ne piti show oli ku joku kolkko, ahdas kellari, vähän lattialle piirrelty auttavasti surkean näköinen tähti, pari valoa ja tuolit.
Sit juontajat olivat kuin vetämässä jotain harjoitusta, tuntuivat aloittelijoita, kun yhteiskemia ei toiminut ja muutenkin heidän esiintymisensä oli todella teennäistä. Kävi sääliksi.
Misseistä nyt ei jaksais oikein edes mitään sanoa. Kenelläkään niistä ei olisi ollut mahiksia jossain Miss Maailma kisoissa, niin tyrmäävän heikko taso. Itse en olisi Elsiä valinnut voittajaksi, mutta ei siellä kyllä paljoa parempaakaan ollut. Jonkun oli kuitenkin voitettava.
Ala-arvoinen kokonaisuus. Varmaan surkein Miss Suomi lähetys mitä tullut?