Tupakka

Tupakka terroristit kerrostaloissa,nehän ne vasta kiusaavat naapureita tupakan savulla.Saan saan, sanhan mä poltaa.Mitä niille pitäs tehdä?
18982
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Keskustele mieluummin koirankakasta,alkaa olla ne ajat nyt teikäläisillä.

Äänestä
  • käyttöön1 Meilläpäin vedetään turpiin pihalla polttajia! On lähes loppunut.

    Äänestä

  • No sekin varmaan haisee paremmalta.

    Äänestä

  • käden oikeus kirjoitti:

    käyttöön1 Meilläpäin vedetään turpiin pihalla polttajia! On lähes loppunut.

    käteen tämän tästä... ei hullumpi vaihtoehto turpiin saamiselle tahi tupakoinnille.

    Äänestä

  • käden oikeus kirjoitti:

    käyttöön1 Meilläpäin vedetään turpiin pihalla polttajia! On lähes loppunut.

    ..mennen tullen.
    Nekin aina haisevat pahalta nokka verillä ja kuset housuissa.

    Äänestä

haistajan omassa nenässä.
osta niitä hajunsyöjäpohjallisia ja leikkaa sieraimeen sopivat tollukat ja tunge ne sieraimeen,,,,yksi kumpaankin,,,,ei haise enää sun nenään.tv.pirkka

Äänestä
  • Asiahan on niin,ei se pelkkä haju ,mutta kun siitä voi aiheutua hengenahdistusta joillekkin.Ei ole kivaa, kun makkari haisee tupakansavulle sen vuoksi, kun naapurit kössää alapuolella.Mitä hyötyä on korvausilma venttiileistä ,kun ne pitää sulkea.Käry tulee niistä saman lain asuntoon.kuin olisi ikkuna auki.Tää laki on syvältä,kerrostalo tupakoitsien puolella.Turha vastata muuta pois.

    Äänestä

viedä saunan taa ja,,,,,

Äänestä

Epäterveellistä,turpiin tulee ja tukka lähtee.

Äänestä

tule vaan rohkeasti oven taakse jos on asiaa niin katsotaan, kuka ja mitä!

Äänestä
  • Tuu sinä meidän saunan taakse.

    Äänestä

No, poltan omakotitalon terassilla joten tilanne ei ole sama.

Tiedättehän muuten, että tupakoitsija on halvempi Suomelle kuin tupakoimaton! Maksamme veroja tupakasta melkosta paljon ja kuolemme aiemmin. Emme jää PITKIIN kalliisiin hoitoihin vaan kuolemme lähempänä eläkeikää LYHYEN kalliin hoidon jälkeen. Eläkeaikakin maksaa suomelle.

Mietippä sitä.

Äänestä

Saatanan säälittävä valittaja.

Äänestä

  • Tupakoitsiat tekee itsaria!

    Äänestä

  • tulee ...... kirjoitti:

    Tupakoitsiat tekee itsaria!

    hitaastitappavaa ?
    Vai olenko "väärässä" ?

    Äänestä

  • ole myös kirjoitti:

    hitaastitappavaa ?
    Vai olenko "väärässä" ?

    Elämä on!

    Äänestä

Ihan samaa mieltä, lisäksi ärsyttää koiran kakattajat, rumat ihmiset, piereskelevät ihmiset, kommarit, juoruavat akat, impot äijät, yöllä suihkussa kävijät, vessan vetäjät, kusen lorottajat, ruoan laittajat (karsee kärtsäys), valkosipulin syöjät, hissillä liikkujat ja ylipäätänsä kaikki kerrostalon mahdolliset äänet, hajut ja ihmiset!! On se sitten hyvä kun oon niin täydellinen, muut pöljät sais elää niinku MÄ sanon, sitten olisi kaikki hyvin!! ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raukkamaista kirjoitti:

Tupakka terroristit kerrostaloissa,nehän ne vasta kiusaavat naapureita tupakan savulla.Saan saan, sanhan mä poltaa.Mitä niille pitäs tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu