Seuraa konserttiin P-K seudulta

Enrigue Iglesiaksen konsert...

Onko kukaan kiinnostunut lähtee seuraks Enriguen konserttiin. Oon Kuopion seudulta 20 nainen ja olen suuri enriguen fani. Olis kiva jos sais messiin jonkun. Sinne oon kuiteskin menos ilman tai kans. Olis kiva tavata ennen 30.4 ja sopia joitain juttui. Ottakaa yhteyttä kaiken ikäset naiset ja miehet..

1

525

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • keikalle menossa

      Moikka! Olen itsekkin ajatellut meneväni tonne keikalle, vaikken mikään hirmufani olekkaan. Sopivasti osuu vapulle toi keikka niin ois jotain spesiaalia tekemistä. Omat kaverit ei oikeen ole innostunut asiasta niin toki se sura kelpais.

      Jos oot edelleen menossa, pistä viestiä [email protected].

      Niin joo, ja olen 20 nainen Helsingistä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1507
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      59
      1441
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1038
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      841
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      814
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      765
    7. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      617
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      85
      596
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      587
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      556
    Aihe