Kotka nousee

Naapurikunnat ovat vaalien jälkeen ryhtyneet hoitamaan kuntien ja kuntalaisten asioita. Kotkassa ei siihen alennuta, vaan käydään jatkuvaa vaalitaistelua. Vaalithan ovat jo ihan kohta, ei edes neljää vuotta jäljellä. Hyvä - Kotka nousuun!
3237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

voiko parempaa vitsiä olla.

Äänestä

kun Kouvola on sen niellaissut. Pitäkää te vaan huoli, että Haminan herraa kohdellaan oikein.

Äänestä
  • olemattomilla siiven tyngillään, eikä ne enää tuossa vaiheessa kasva.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


siivilleen kirjoitti:

Naapurikunnat ovat vaalien jälkeen ryhtyneet hoitamaan kuntien ja kuntalaisten asioita. Kotkassa ei siihen alennuta, vaan käydään jatkuvaa vaalitaistelua. Vaalithan ovat jo ihan kohta, ei edes neljää vuotta jäljellä. Hyvä - Kotka nousuun!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu