Onko kenelläkään kokemuksia Plastimar-kumiveneistä? Ne ovat hinnaltaan kilpailukykyisiä, mutta kannattaako sellaisen hankinta? Ovatko ne muita heikompia tai alttiimpia hajoamaan?
Kiitos kommenteista!
Kiitos kommenteista!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
taitaa olla Italiasta kotoisin. Kuten saksalaiset sanovat Italialaisista autoista: Qualitet reichend für Italianer - laatua joka riittää Italialaisille.
kumiveneet tehdä Ukrainassa.
Opelit on saksalaisia, se siitä laadusta. sanotaan myös, että ennen pitkää kaikki autot on Opeleita.
Vastaan itse. Ja tuo yllä oli vain vitsi, Opelit on oikeesti oikeen hyviä ja niin ovat myös Latvialaiset kumiveneet joihin tutustuin messuilla. Italiasta tulee kaikenlaista tavaraa, eiköhän ne rannikkovaltiona osaa tehdä kumiveneitä. Halvalla saa rahan edestä laatua;)