Demarit

Eikö ihmiset vieläkään tajua kuinka kieroja ja juoneja demarit on. Nyt ne valehtelemalla koittaa juonitella meidät ulvilaiset poriin.
3369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

harhaan. Iso kupru tehdään sillä aikaa, kun demarit meuhkaavat eläkepäätöksestä.

Äänestä
  • Ei sen kierompaa porukkaa löydy, kun demarit. tehdään toista, mitä puhutaan. kaukana työläisistä.

    Äänestä

  • m....u kirjoitti:

    Ei sen kierompaa porukkaa löydy, kun demarit. tehdään toista, mitä puhutaan. kaukana työläisistä.

    - ja kauheita valehtelemaan.

    "Toveri, toveri" sanoo ja lyö kädellä selkään. Kun selkäs käännät varastaa kaverin kintaat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


m....u kirjoitti:

Eikö ihmiset vieläkään tajua kuinka kieroja ja juoneja demarit on. Nyt ne valehtelemalla koittaa juonitella meidät ulvilaiset poriin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu