Seurakunta

tiedotuslehtisen joka talouteen äskettäin. Siinä oli paljon työntekijöitä kuvattuna, mutta kun katselee kirkollisia ilmoituksia, huomaa ettei toimintaa ole juuri muuta kuin naispappeuden vastustajien lahkon järjestämänä
3550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osta kuule mopo ja aja sillä kirkon keskikäytävää muutama kerta pyhänä!

Äänestä
  • tulossa mopoikään, -muista ajella sitten varovaisesti.

    Äänestä

Et sitten mopoillut, vaikka siihen kehoitettiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jakoi kirjoitti:

tiedotuslehtisen joka talouteen äskettäin. Siinä oli paljon työntekijöitä kuvattuna, mutta kun katselee kirkollisia ilmoituksia, huomaa ettei toimintaa ole juuri muuta kuin naispappeuden vastustajien lahkon järjestämänä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu