Sisätilanlämmitin Golf IV:een?

Defan sisälämppärille ei tahdo löytyä millään sopivaa paikkaa. Keskikonsolin sivumuovi tuntuu kovin heppoiselta kiinnityspaikalta. Mihin te olette sen kiinnittäneet?
31006
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen pitänyt vain lattialla, saa siirettyä pois jaloista jos tarvitsee. Pistorasia on siinä repsikan jalkatilassa pahvissa kiinni tuntuu aika pehmeeltä kiinnitykseltä,mutta kai ne Laakkosella tietää hommansa?

Äänestä

Katsoppa apparin penkin etureunaa, siinä on jo 1 reikä valmiina (Tulpan alla) tarvitsee porata vain 1 reikä.

Paikka on hyvä, koska puhallin puhaltaa suoraan ylös, jolloin lasit aukeaa äkkiä.

Ei haittaa istumista, eikä ole tiellä, jos penkki pitää siirtää eteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ressu kirjoitti:

Defan sisälämppärille ei tahdo löytyä millään sopivaa paikkaa. Keskikonsolin sivumuovi tuntuu kovin heppoiselta kiinnityspaikalta. Mihin te olette sen kiinnittäneet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu