Deltassa on myynnissä suuri määrä vähän käytettyjä Kia autoja.Näitä se nyt yrittää tyrkyttää Ladan kuskeille kun lähestyvät he aatteen vetäminä liikettä
Delta yrittää Ladisteja painostaa
omistaja 02
11485
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ovat vaihtaneet Tojot parempaan Kiaan.
katsomassa Deltassa ja tojoja siellä oli ihan muutama.
Merkkihaitari liikkeessä on valtava, mersusta Ladaan.
Kia autossa on kun niitä vähänajettuja on jo myynnissä. Täytyyhän niissä jotain olla, kun ne on pantu maalimalle vähän ajettuna.
Vähän ajettuja,todella vähän ajettuja myynnissä ihan älyttömästi ympäri Suomea.Eli kannattava ostos olisi.9000-9500 saa ja timattipelin-varmasti.
Kia ei ole koskaan kannatava osto.Sinulle joka yrität arvostella autoja kuitenkaan niistä tietämättä. Juuri sinunlaisesi ajavat Kialla.
Ihmeen paljon oli Kia Ceediä vähän käytettynä kaupan. Mutta se on vain hyvä asia sellaista haluavalle. Saa meinaan sopuhintaan eli alle puolen uuden hinnasta uudehkon ja vähän ajetun.
ostin LADA 110 vm 2006 ajettu 30000km hinta 7400 E. Olen tyytyväinen siihen ja hinta oli sopiva. Saisiko Kia tai tai muuta autoa siihen hintaan.
Mutta Kia-palstalla kerrotaan että -07 Kia Ceediä on saanut n.7-9 tonnin välillä.
Niitä ei voi muualla vaihtaa koska kukaan ei ota niitä. Takuu näet loppuu ellei vaihda Deltassa ja siksi kukaan ei ota niitä vastaan. Delta taas ei niistä enää mitään maksa koska niitä on jo nyt nurkat täynnä. Mutta ne ovat parempia kuin Ladat eli ei Kia niin huono valinta ole Ladan korvaajaksi.
ovat autoina saman tasoisia. Siksi Deltassa on niin paljon Tojoja.
etikkaa juonut,murjottaa ja ei saa palvelua