Vakutaako polkupyrölälä ajo kljuntumisen?
Vakutaako
pesamakka
5565
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jotenkin arvasin että tää oli tulossa. Mä oon käyttäny viimeisen vuoden aikana about 10000€ hiusten kuntoon saamiseen. Oon opiskelija ja voit kuvitella ettei tätä operaatio oo rahotettu pelkästään opintotuella. Oon tinkiny käytännössä kaikesta muusta elämästä ja ollu työssä. Joten voitko ymmärtää että tää asia on mun mielessä oikeaastaan koko ajan.
No ei kai nyt pikku parodiasta kannata suuttua? Kaikesta päätellen ehkä vähän liiankin kova juttu sulle tuo hiustenlähtö. Vaikutat aika nuorelta ja jos jo nyt on pitänyt ottaa noin järeät keinot käyttöön, niin kivinen on tie edessä.
Missä muuten kävit hiustensiirrossa? Onko sinulla pitkän aikavälin suunnitelma? Hiustenlähdön etenemistä kun on lähes mahdotonta ennustaa.
Norrella kävin. Menen uudelleen hiustensiirtoon jos en nykyisillä keinoilla pysty pitää hiuksiani kunnossa. Ja nyt tarkotan että käytössä on kaikki muut aineet paitsi dutasteridi. Ja rehellisesti sanottuna tää hiusjuttu on pari viime vuotta ollut ainoa asia mun mielessä. Kaikkihan tämä juontaa siihen etten ole uskaltanut ottaa kontaktia vastakkaiseen sukupuoleen, koska kaljuuntuminen on vienyt itseluottamuksen. Naurakaa vain mutta olen tosissani. Naisten takia kaikki tämä. Ikäni on 22.
...myrkkyjä sulla on käytössä? Itellä tällä hetkellä fina, minoksidiili, Revivogen-setti, Ketokonazol ja Priorin.
No sitten on muutamia kampaamosta ostettuja päänahan hoitoaineita, x5 laserkampa, paljon luontaisetuotteita msm ja biotiini tärkeimmät. Sähän sanoitkin jo ne tärkeimmät tuossa itse.