naisten päivää 8.3.-09

kaikki päivän omakseen tuntevat ottakoot onnitteluni vastaan ja raittiina net lähetän
4240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Raittiista suusta lähtee onnittelut täältäkin :)

Äänestä

Sumu on kummasti hellittänyt ja nyt paistaa aurinko! Mittari näyttää 12.4 C, ihan en taida noita lukemia uskoa :)

Raittiina saa tämänkin päivän olla, se on parasta!

Äänestä

Raittiina täälläkin.

Äänestä

Hyvää naistenpäivää vaan, vaikka muistelinkin, että se olisi ollut vasta loppukesästä.
Raittiina pitäisi tuollaisenkin muistaa, mutta ei sitä näköjään kaikkea muista.

Terveisiä myös sinne pohjoiseen. Tarkistin juuri, että itse vaskaamani kulta oli edelleen tallessa pienessä muoviputkilossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


åpoi kirjoitti:

kaikki päivän omakseen tuntevat ottakoot onnitteluni vastaan ja raittiina net lähetän

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu