A4 1.6

Onko kukaan käynyt kokeilemassa tuota hinnat alkaen mallia. Mielenkiintoinen tapaus siinä mielessä, ettei varustetaso ole kalliimpia malleja juuri heikompi. Koneen riittävyys vaan vähän epäilyttää.
2740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyseessä muuten aika sitkeä kone tämä "perus" 1.6. Parempi mielestäni kuin 115hv 1.6FSI. Tuntuu käytännössä jopa tehokkaammalta. Löytyy jopa oikeaa polttoainetta Suomesta(täysin rikitöntä).

Äänestä

...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pablo kirjoitti:

Onko kukaan käynyt kokeilemassa tuota hinnat alkaen mallia. Mielenkiintoinen tapaus siinä mielessä, ettei varustetaso ole kalliimpia malleja juuri heikompi. Koneen riittävyys vaan vähän epäilyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu