Toivotalkoot = paskapuhetta

Mites hallituspuolue kokoomus voi toivotalkoita
mainostaessaan nostaa eläkkeen duunareilta jos mainostaa järjestävänsä talkoot niin siihen osallistuu siihen kaikki palkkatuloja saaneet.PISTE
4343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Porilaiset PORVARIT oikeen:D:D vittu...

Äänestä

persereikä punikit,yhteiskunnan loiset.
Ottakaa nyt ne syyläset kätenne pois toisten taskuista ja laittakaa välillä omiinne.

Äänestä
  • tuloistani herroille palkkaa!! Vituttaakukn sairaanhoitajat sun muut luuserit päivähoitajat on nykyäään KOKOOMUSLAISIA. Ja tähän on tultu kun typeryksiä aivopestään.

    Äänestä

  • maksan pienistä kirjoitti:

    tuloistani herroille palkkaa!! Vituttaakukn sairaanhoitajat sun muut luuserit päivähoitajat on nykyäään KOKOOMUSLAISIA. Ja tähän on tultu kun typeryksiä aivopestään.

    välittävät rahan hankinnasta, eikä vaan jakamisesta. siitä on kaikille hyötyä pidemmän päälle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Diplomaatti 75 kirjoitti:

Mites hallituspuolue kokoomus voi toivotalkoita
mainostaessaan nostaa eläkkeen duunareilta jos mainostaa järjestävänsä talkoot niin siihen osallistuu siihen kaikki palkkatuloja saaneet.PISTE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu