KARVIAN HIRSIRAKENTAJAT

tietoja haluava.............

Tere kaikille ammattilaisille, kertokaapa millaset on kokemukset otsikon valmistajasta (karvian hirsirakentajat), onko hirret ollut sitä mitä on sovittu, kuin helppoja heidän mökkinsä on tee se itse rakentajille... jne. kaikki tieto otetaan kiitollisena vastaan.

4

5437

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LogMan

      Eli eikö tosiaan kukaan ole Karvian hirsirakentajilta ostanut saunaa tai mökkiä? Kokemuksia laadusta ja yleensäkin toiminnasta??

      • Einojuhani

        Oo siitä "virmasta".
        Tavanomaista, prisiis samanlaista höylähirsi ja sorvikamaa kuin 98 %:lla kun kaikilla muillakin jotka konhella tekee.


    • Mökkirakentaja

      Vaikka vanha keskustelu, vastaan jos joku googlaten myöhemmin samaa miettii ja etsii kokemuksia. Karvian Hirsirakentajilta ostettu mökki lähes valmis ja paketissa oli kaikki juuri kuten piti. Mitään ei jouduttu huonon laadun tai vauroiden vuoksi pyytää vaihtamaan ja apuja sai rakentaessa heränneisiin kysymyksiin toimittajalta aina. Ehdottomasti suosittelen.

    • Kotapappa

      Olen ostanut heiltä 2 rakennusta-pienen ladon ja sitten aika ison hirsimökin- 100% tyytyväinen,hienoa hirttä vanhanaikaisella sorvilla tehtynä tiukkasyisestä puusta-voin suositella myös heidän asennus-ja sisustuspalveluaan-Tero Lehto

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      74
      3397
    2. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      75
      3127
    3. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      68
      3002
    4. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      66
      2671
    5. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      44
      2182
    6. Olen niin yksinäinen...

      ... puhukaa mulle jotain kivaa 🥺
      Ikävä
      61
      1739
    7. Huomenna heitän järjen

      romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,
      Ikävä
      25
      1707
    8. Lähtisitkö nainen

      🚐Reissuun matkailuautolla🤔 👋😎❤️
      Ikävä
      35
      1705
    9. Hyvää huomenta

      Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.
      Ikävä
      18
      1679
    10. Perjantai-ilta ootko nainen menos

      Bilettää löytyyks jäbii? Tai jotain muita
      Ikävä
      60
      1628
    Aihe