Oivalsin

Oivalsin eilen miksi homma ei toiminut. Helpottava olo.

Ehkä joku päivä kohtaan sen jota voin rakastaa lopun elämää ja hän olisi mun....soulmate.

http://www.youtube.com/watch?v=BEzbkGj7EaQ
3738
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mitä oivalsit?

Äänestä

laulun sanoissa on osa oivallusta...

Äänestä

En löytänyt susta sitä mikä on mulle suhteessa tärkeää. Yhteyttä ja syvällisempiä keskusteluja, avautumista, pohtimista tai elämän ihmettelyä.

En ollut itse tuonut esiin miten se mulle merkkaa, en syytä ketään miksi asiat meni niinkuin meni.
Mutta tiedän mitä teen toisin kun tapaan uuden ihmisen..

Elämä on oppimista ja oivaltamista, ja siitä mä nautin. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eilen jotain kirjoitti:

Oivalsin eilen miksi homma ei toiminut. Helpottava olo.

Ehkä joku päivä kohtaan sen jota voin rakastaa lopun elämää ja hän olisi mun....soulmate.

http://www.youtube.com/watch?v=BEzbkGj7EaQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu