Onks tiatoo??????????

Onks tietoo Suzuki 4t 9,9 hv, sellainen ois tulossa edullisessa vaihtokaupassa, oli muuten vuosmallia -06.

Uskaltaako ostaa??????????
1330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä uskaltaa ostaa, tosin 44:llä kilolla vähän painava tuohon luokkaan. Tyyppikilvestä kannattaa myös lukea onko tehty Japanissa vai jossain Singaporessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arska kirjoitti:

Onks tietoo Suzuki 4t 9,9 hv, sellainen ois tulossa edullisessa vaihtokaupassa, oli muuten vuosmallia -06.

Uskaltaako ostaa??????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu