Ei riemulla

Mersulla ajaa. Heppi seisoo ku tammipölkky kun katselee köyhiä bussipysäkillä lumisateessa värjöttelemässä. Ne kunnioittaa mua koska mä olen PÄÄLLIKKÖ!
4631
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..datsunmies..näet vaan unta!!

Äänestä

aika paksua.

Äänestä

kun päästelee ja pää jäätyy niin kaikkea putkahtaa mieleen ,täh!?

Äänestä

että hepistä piti puhua. Ei taida seisoa, tai seisoessaan ei näytä siltä. Ikävä juttu.

Mersun omistajana voin kertoa sinulle ikävän yllätyksen, ja tosiasian, että ei se Mersukaan tapauksessasi apua tuo.

Mutta merkittävän hyvä fiilis sillä on ajella enkä muuten olisi ostanutkaan. Ihan eri kuin sun Datsunissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rajaa kun kirjoitti:

Mersulla ajaa. Heppi seisoo ku tammipölkky kun katselee köyhiä bussipysäkillä lumisateessa värjöttelemässä. Ne kunnioittaa mua koska mä olen PÄÄLLIKKÖ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu