Nyt Lenitakin lyö Vanhasta kielitaidottomuudesta. Onko nyt joku naisverkoston kampanja taas menossa.
lenita ja
kielitaito
8301
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kunnon ´kielitaitoa´, niin malttaisi jopa jonkisen aikaa olla mehkaamatta näitä tyrhanpäiväsyyksiään mediassa.
Lenitalla taitaa olla joku kirjallinen 0-tuotos tulossa. Silloinhan se harakka keksii aina mollata jotakuta että pääsee lööppeihin.
Surkeeta on Lenitan elämä ilman miestä, lapsia ja lapsenlapsia...jostain on huomiota kaivettava tämänkin turhaakin turhemman suunpieksijän.
Höpöjuttuja. hän ei ole ÄITI vaan hepsankeikka lenita.jolla sammakoita suussa ja ???
Mistä Lenita muistetaan ja mitä merkkittävää on tehnyt...hetkinen, hetkinen juuh siis tennissukista ja karmeesta kampauksesta ja meikistä...mutta mitäs merkittävää on tehnyt, turkanen kun ei millään tule mieleen...ei sitten millään.
Vanhanen englantia tai ruotsia?! Ei osaa. Onhan se kuultu. Hyvä, että Lenita uskaltaa sen sanoa.
No osaako Obama ranskaa tai venäjää. En ainakaan ole kuuullut koskaan.
Miksi oi miksi Airistolla on aina vain negatiivista sanottavaa. Koskaan en ole nähnyt lööppijuttua missä hän sanoisi jotain positiivista jostain ihmisestä. Haukuttu Haloset, Paakkaset, suomalaiset miehet ja naiset.
Mahtaa ihminen tuntea itsensä turhaksi kun pönkittää omaa egoaan haukkumalla muut. Mitä hän on saannut aikaan ...ei mitään, herättää vain negatiivisia tunteita aina kun ilmestyy johonkin mediaan.
Muistan lukeneeni, miten pienet tulot hänellä on verotuksessa. Sillä rahalla ei juurikaan eläisi, mutta mutta, kun hän osaa tehdä veronkierron. Siis elättää meidän työpanoksilla ja ajaa tosi komeet autoa jne. Kyllä nainen osaa ekonomina nuo hommat.