Katsoin, rehellinen kommentti. Ei hauska. Vierailijana pieni mies..Vuojua..Nuojua..ei osaa näytellä yhtään, yritti kikkailla, ei vaan toimi. Ruonansuu oli hauska vieras..
HYMY PYLLYYN
HAUSKA ???
10649
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Miten noin huono tekohauska väkisin väännetty ohjelma saa edes olla enää
Jotain pitäs tehdä että oikeesti olis hauska
Ykskään kohta ei ole ollut sellainen että ois naurattanu hyvin voi olla vakavana
Paremminkin säälittävän huono ja onneton ja melkeinpä itkettävä ohjelma
ei uskois että näyttelijät eivät ossaa tehdä hauskaa ohjelmaa . Viimekertainen oli oikein pohjanoteeraus entisiin
Äkkiä oikeesti keksimän parempaa tai sitten tuolle paikalle muuta ohjelmaa vaikka piirrettyjä jos ei saada mitään näytelijäkaartin voimin . ostetaan taas ulkomailta .
Huono. T.T.A Mikkonen ja Kola Olli vieraaksi.
juuri naurattanut. Jos toi on taso, mihinkä niitä telkkaluparahoja käytetään, niin turhaan maksetaan. Eikö todellakaan saada siihenkin ohjelmapaikalle jotain parempaa.....aloitetaan vaikka Hanskilla, Me Tammelat, Naapurilähiö tai joku muu "surkeus".....kai noikin oli parempia.
Tätä "hymy pyllyyn"-pokkaa vois kokeilla jossain Eduskunnan täysistunnossa.
Vois olla vaikea nauramatta kuunnella kun Vanhanen tai joku muu ministeri vakavana kertoilis hallituksen tekemistä "hyvistä" asioista:=)
Sitä ei nauramatta kuuntele, hehhahhohhahhahaaaaa!
Pesee Kummelit, Älyvapaat palokunnat,Uuno Turhapurot,kaikki aijemmat ja nykyiset viihdeohjelmat mennen tullen.Miesnäyttelijät on huumorimiehiä,ihan mielettömiä.
Katsoin kerran vartin. Ei koskaan enää noin sekopää-hoopoilua. Pekka Puupää tuntuu oikein älykkäältä tähän verrattuna.
Voi ihana Maria Sid, mihin menitkään!!!
Jukka Rasilan nimi käsikirjoittajana kuten Jugi-stylessäkin, ei taida olla sen paras taito?
Ja samat tekijät Jugistail tai mikä ihan vitun paska hömpää, kyllä huonointa, Summanen herätys nyt.
Eikö kukaan todellinen koomikko ota kantaa tähän täysin huumoritajuttomaan sontaan.
Maria Siddi on herkullisen näkönen. Nami.