paniikista kärsiviä?

heips, löytyisköhän lappeenrannasta paniikkihäiriöstä kärsiviä ihmisiä ketkä olis halukkaita vaihtamaan ajatuksia 26-vuotiaan naisen kanssa? sukupuolella ja iällä ei siis ole niinkään väliä, mutta olis kiva tutustua omalta paikkakunnalta tämän sairauden kanssa painivia.
saa lisätä meseen/lähettää s-postia osoitteeseen [email protected]
3540
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

löytyyhän meitä täältä lappeenrannasta:)

Äänestä

Oletko katsonnut, että onko teillä tukiryhmää kaupungissa.

Itse olen naapurista ja minulla on sama homma.

Äänestä
  • Imatralla kokoontuu paniikkihäiriöyhdistyksen järjestämänä tukiryhmä. Lappeenrannassa ei ole, koska ei taida löytyä ryhmälle vetäjää. Käypäs yhdistyksen sivuilla; siellä on päivitettyä tietoa. Hain sinut jo mesekamukseni, mutta ei olla vielä ehditty vaihtaa kuulumisia.

    Itse olen jo paniikkihäiriöstä parantunut, mutta minulla se oli laaja-alainen ja elämäntoverina yli 12-vuotta. Nyt viisi vuotta oireetonta elämää:D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Amalia82__ kirjoitti:

heips, löytyisköhän lappeenrannasta paniikkihäiriöstä kärsiviä ihmisiä ketkä olis halukkaita vaihtamaan ajatuksia 26-vuotiaan naisen kanssa? sukupuolella ja iällä ei siis ole niinkään väliä, mutta olis kiva tutustua omalta paikkakunnalta tämän sairauden kanssa painivia.
saa lisätä meseen/lähettää s-postia osoitteeseen [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu