BB Henna sai

se on kiva ja mukava juttu:)onhan Henna huikee,söpis ja kaunis nuori nainen!
älkää kateelliset sit alkako heti sitä iän ikuista valitusvirttänne,kitoooos!;)
11784
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Aivan sama kummin päin...

Äänestä
  • onkin varmaan perse täynnä jos minkäkinmoista krääsää,pitkin ja poikin HAHHAHHAHHAAAAAA...VITUTTAAKO,VITUTTAAKO?????????

    Äänestä

  • sullahan sitä kirjoitti:

    onkin varmaan perse täynnä jos minkäkinmoista krääsää,pitkin ja poikin HAHHAHHAHHAAAAAA...VITUTTAAKO,VITUTTAAKO?????????

    tyhjäpää...
    Kuulutsä pikkuhuoran kannatusjoukkoihin ??? Taitaa tollasta sukurutsauksen "hetelmää löytyä jostain kälviältä vai



    Muhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Äänestä

Keneltä?

Äänestä
  • Kyseessä on kisa, jota kukaan ei tiedä, lähinnä turhimo-kisa:"Glamgirl-luokan palkintoja on kaksi. Voittaja saa Glamgirl Finland - ja kakkonen Sun & Sea Beach Girl -pokaalin. Lisäksi jaetaan Glam Personality Of The Year -tunnustuspalkinto sekä Most Talked About Glam Person of The Year -palkinto."

    Joo, että sellainen ; )

    Äänestä

Ei ole glamouria maata sadan hepun kanssa ennen kuin ehtii edes 20 täyttää. Leuattomuus ei ole glamouria. Kielitaidottomuus ei ole glamouria. Itsensä luuleminen kauniiksi ja vielä sen ääneen julistaminen ei ole glamouria. Rahattomuus ja velat ei ole glamouria.

Missä glamour?

Äänestä
  • Ja kun kotona asuu siinä sitä vasta onkin...

    Pokaalit äiskän ja isän kirjahyllyyn. Voi taivas

    Äänestä

Kun toit meille taviksille tietoon tämän lähes maailmankaikkeutta ravistelevan, tuikitärkeän tiedon.

Lupaamme suhtautua tähän juuri valittuun, mikä-hänen-nimensä-nyt-olikaan, henna-jotain, oikein suurella kunnioituksella. Ei kademielellä, ei. Niin ynseitä emme ole.

Äänestä

Kovia kilpailijoita olis temoonituksu ja vinkeruusi ja aitolehti ja lenita ja linta ja...ja...ja

Äänestä
  • Tää on mahtavaa.

    Äänestä

eikä mitkään paksuperseet harakat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


glamourtyttö pokaalin! kirjoitti:

se on kiva ja mukava juttu:)onhan Henna huikee,söpis ja kaunis nuori nainen!
älkää kateelliset sit alkako heti sitä iän ikuista valitusvirttänne,kitoooos!;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu