hyvä vai huono

10cm velttona 16cm erektios onko hyvät mitat. oon 14v
4962
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miten sulla nyt noin pienet munat on..? Velttona pitäs olla ainakin 26 cm. LOL

Äänestä

Hyvät mitat mihin? 14v? Kyllä sitä jo pari senttisellä pissitään vessan reunuksen yli.

Äänestä
  • 14v pentu kyselee täällä munansa kokoa. Mitäs jos keskittyisit legoilla leikkimiseen taas vaihteeksi.

    Äänestä

Itellä samaa kokoa erektiossa (16-17cm) ja tytsyni on tykännyt. Pidemmästä olisi vain haittaa, sillä itsekin joudun varomaan hiukan ja jättämään senttejä ulkopuolelle. Välillä on tyttöä sattunut jos liian innokkaasti yrittää survoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LosAngeles15 kirjoitti:

10cm velttona 16cm erektios onko hyvät mitat. oon 14v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu