Uusi tieto

Mika Salo ja Tero Ferrarille 2010.Tero on nähty maranellossa useaan otteeseen harjoittelemassa leukaan vetoa miksun kans.ps tuulikin oli siellä.
5543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sun viestit pois.herjaaminen on kielletty.

Äänestä
  • lueppa noi ohjeet tarkemmin .ennen ku alat alahuuli vapisten täriseen tommosista jutuista.

    Äänestä

  • EIPÄ OLE VIELLÄ LÄHTENYT!! läyhääjä.

    Äänestä

toki saa kertoa täällä mielipiteen,mutta kohtuus kaikessa,hyvä että SERIFI on hereillä,pois kaikki törkyviestit.

Äänestä
  • ei kai juorujen levittäminen ole täällä kielletty?sitten nää sivut sais kaikki poistaa.miettikää nyt itse.täällä tuskin mikään juttu on totta.et HERNEET POIS NENÄSTÄ lapsukaiset.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uuuttiinne kirjoitti:

Mika Salo ja Tero Ferrarille 2010.Tero on nähty maranellossa useaan otteeseen harjoittelemassa leukaan vetoa miksun kans.ps tuulikin oli siellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu