Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

2 patakakkosta flopissa!

floppiin tuli 2s 2s 7c
71434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ota yhteyttä ylläpitoon. Ovat varmasti mielissään kuullessaan, että olet löytänyt bugin softasta.

Veikkaisin kyllä, että 99% todennäköisyydellä floppiin ei tullut kahta patakakkosta. Olisiko uusi versio siitä shoppauksesta, jossa pelaaja hävisi, vaikka sillä oli viisi ässää?

Äänestä

mulle tuli turnillä kokki kolmonen!

Äänestä
  • MIKON URAA? TODELLA VITSIKÄS HEITTO! AI ETTÄ KUN NAURATTI!

    "mulle tuli turnillä kokki kolmonen!"

    OLET OIKEA SANASEPPO!

    Äänestä

  • HARKINNU KOO- kirjoitti:

    MIKON URAA? TODELLA VITSIKÄS HEITTO! AI ETTÄ KUN NAURATTI!

    "mulle tuli turnillä kokki kolmonen!"

    OLET OIKEA SANASEPPO!

    mut tiedäks mikä kokki kolmosen preflop pelissä on pahasti vialla?

    Se limppaa koko ajan.





    (joo oli mauton, sori jaakko)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


softa sekoili. ongelmaa sel... kirjoitti:

floppiin tuli 2s 2s 7c

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu