Roaccutanin jälkeen?!

Ihooni on Roaccutan- kuurin jälkeen alkanut ilmestyä taas entiseen tapaan mustapäitä ja finnejä. Ihoni ei ole kuitenkaan enää yhtä epäpuhdas kuin ennen. Tahtoisin tietää, voisiko kuuria uusia niin, että ottaisi pillerin ensimmäistä kuuria harvemmin
(entistä pidempinä väliaikona).
Kiitos vastauksista!
2763
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kysy asiaa lääkäriltäsi!

Äänestä
  • Itse kävin joku aika sitten lääkärissä hommaamassa roaccutan kuurin ja lääkäri sano, et about 1/3 ihmsistä tarvii toisen kuurin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiina kirjoitti:

Ihooni on Roaccutan- kuurin jälkeen alkanut ilmestyä taas entiseen tapaan mustapäitä ja finnejä. Ihoni ei ole kuitenkaan enää yhtä epäpuhdas kuin ennen. Tahtoisin tietää, voisiko kuuria uusia niin, että ottaisi pillerin ensimmäistä kuuria harvemmin
(entistä pidempinä väliaikona).
Kiitos vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu