Sääntöjä hipoen on pakko mainostaa. Osia 70-luvun ja jopa 60-luvun autoihin löysin NEKLAPARTSin loppuunmyynnistä Tampereelta.
Itelle löysin bensapumpun ja tiivisteitä.
Vaan tällä hetkellä tärkein hukassa, eli pakoputken alkupätkä. Kuka tietäisi mistä tiedustella?
1300/-75
Uusia osia
Viva riesana
2
385
Vastaukset
Olevan juuri näihin viimeisiin vuosimalleihin sopiva.
http://www.motonet.fi/web/guest/varaosat?partview=true
olen näitä itsekin nähnyt, en nyt vain ole perillä, miten nuo putket eri vuosimalleissa ovat vaihdelleet...- Viva riesana
Vuodenvaihtessa kun kyselin sanoivat jotta lokakuussa myytiin viimeinen etupätkä. Pitää käydä uudelleen haastattelemassa, Motonetissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291323
- 100841
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m150422Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30397Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368