onko haittaa kun laitoin vahigossa väärän kelin voiteet suksien pohjaa. laitoin sellasta joka on tarkotettu 0.10c. onko se jos on enempi pakkasta ku 0 ni ihan hiasteena vaa?
Vastaukset 2
- tuo haittaa....
Jos et kilpaa laske niin ei tuosta isoa haittaa ole. Luisto saattaa olla hiukan huonompi kun pakkasvoiteella, mutta sitä ei välttämättä edes huomaa ilman kelloa.
Pääasia, että pohjassa on voidetta, kuiviltaan laskeminen ei tee hyvää pohjille.- kiinnostaaaaaa
juu tämä selvä. Ajattelin itsekkin just samaa. ja tuskin ne suomessa enää kovin paljo pakkasta tule enää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 39675
- 95667
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s32599Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16578Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?38547Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?63516- 34515
Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?49511- 63491
- 68479