Skorppari osaa valloittaa rapunaisen

Crapu

Oi sitä tunteiden paloa kun nämä kaksi kohtaavat. Jo pelkät virittelyt puhelimitse ym. antavat esimakua mitä tuleman pitää.
Rapunainen, vaikka saattaa alussa vaikuttaakin, ei ole ujo. Skorpparimies saa hänet eloon ja iloon, räiskymään ja kuplimaa . Molemmat samalla aaltopituudella seksuaalisissa asioissa.
Elämäni mies on skorppionimies. Hän osaa "soittaa" minua ja saa parhaat puoleni esiin.
Ihanaa, kevät tulossa ja sitten kesä. Hmm...

4

1215

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • skpk

      Aivan samaa mieltä. Elämäni Mies on skorpioni, hän on saanut minut nauttimaan seksistä ja elämästä yleensä. hän on mies joka on tehnyt minusta onnellisen ja todella uskon että skorppari ja krapu ovat paraiten yhteensopiva pari.

      • skopu + rapu = <3

        Ei voi muuta sanoa, kuin että huh huhh. Näinhän sitä tosiaan sanotaan, että skopu ja rapu on se paras mahdollinen yhtälö, (hieman epäillen silti aina suhtautunut näihin horoskooppien yhteensopivuus "suosituksiin") hauska huomata että tämä todellakin tuntuu pitävän täysin paikkaansa. Ahh.


      • ............;;;;;;;;;;;;;;;;;;
        skopu + rapu = <3 kirjoitti:

        Ei voi muuta sanoa, kuin että huh huhh. Näinhän sitä tosiaan sanotaan, että skopu ja rapu on se paras mahdollinen yhtälö, (hieman epäillen silti aina suhtautunut näihin horoskooppien yhteensopivuus "suosituksiin") hauska huomata että tämä todellakin tuntuu pitävän täysin paikkaansa. Ahh.

        minäkin ooon perehtynnä näihin juttuihin,mut ei kohalle sattunna sitä skorpparia. etsinyt oon,mut ei silti kohalle oo sattunna. kai oon ollunna sit niin hätäinen. jospa se vielä kohalle sattuis.................. t.rapu nainen


    • tupakissi

      No, meidän alku silloin 24 vuotta sitten ei kyllä ollut mitään tunteiden paloa... ainakaan multa. Olin niin ujo, kelpuutin skorppionini poikakaverikseni kun hän sitä halusi.
      Nykyisin meihin sopii kovasti hyvin Juha Tapion Kaksi puuta- biisi. Enkä ihan äkkiä vaihtaisi skorpioniani mihinkää muuhun.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      468
      8432
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      119
      5800
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      254
      4738
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      56
      4589
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      62
      4089
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3920
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      167
      3722
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      90
      1688
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      92
      1171
    10. Mikä on viimeisin asia

      mitä olen sinulle kertonut?
      Ikävä
      42
      847
    Aihe