Skorppari osaa valloittaa rapunaisen

Crapu

Oi sitä tunteiden paloa kun nämä kaksi kohtaavat. Jo pelkät virittelyt puhelimitse ym. antavat esimakua mitä tuleman pitää.
Rapunainen, vaikka saattaa alussa vaikuttaakin, ei ole ujo. Skorpparimies saa hänet eloon ja iloon, räiskymään ja kuplimaa . Molemmat samalla aaltopituudella seksuaalisissa asioissa.
Elämäni mies on skorppionimies. Hän osaa "soittaa" minua ja saa parhaat puoleni esiin.
Ihanaa, kevät tulossa ja sitten kesä. Hmm...

4

1195

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • skpk

      Aivan samaa mieltä. Elämäni Mies on skorpioni, hän on saanut minut nauttimaan seksistä ja elämästä yleensä. hän on mies joka on tehnyt minusta onnellisen ja todella uskon että skorppari ja krapu ovat paraiten yhteensopiva pari.

      • skopu + rapu = <3

        Ei voi muuta sanoa, kuin että huh huhh. Näinhän sitä tosiaan sanotaan, että skopu ja rapu on se paras mahdollinen yhtälö, (hieman epäillen silti aina suhtautunut näihin horoskooppien yhteensopivuus "suosituksiin") hauska huomata että tämä todellakin tuntuu pitävän täysin paikkaansa. Ahh.


      • ............;;;;;;;;;;;;;;;;;;
        skopu + rapu = <3 kirjoitti:

        Ei voi muuta sanoa, kuin että huh huhh. Näinhän sitä tosiaan sanotaan, että skopu ja rapu on se paras mahdollinen yhtälö, (hieman epäillen silti aina suhtautunut näihin horoskooppien yhteensopivuus "suosituksiin") hauska huomata että tämä todellakin tuntuu pitävän täysin paikkaansa. Ahh.

        minäkin ooon perehtynnä näihin juttuihin,mut ei kohalle sattunna sitä skorpparia. etsinyt oon,mut ei silti kohalle oo sattunna. kai oon ollunna sit niin hätäinen. jospa se vielä kohalle sattuis.................. t.rapu nainen


    • tupakissi

      No, meidän alku silloin 24 vuotta sitten ei kyllä ollut mitään tunteiden paloa... ainakaan multa. Olin niin ujo, kelpuutin skorppionini poikakaverikseni kun hän sitä halusi.
      Nykyisin meihin sopii kovasti hyvin Juha Tapion Kaksi puuta- biisi. Enkä ihan äkkiä vaihtaisi skorpioniani mihinkää muuhun.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      83
      4433
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      3138
    3. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      39
      2864
    4. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      116
      2645
    5. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      17
      2509
    6. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      43
      2377
    7. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      113
      2265
    8. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      13
      2264
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2025
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      28
      1717
    Aihe