Oi sitä tunteiden paloa kun nämä kaksi kohtaavat. Jo pelkät virittelyt puhelimitse ym. antavat esimakua mitä tuleman pitää.
Rapunainen, vaikka saattaa alussa vaikuttaakin, ei ole ujo. Skorpparimies saa hänet eloon ja iloon, räiskymään ja kuplimaa . Molemmat samalla aaltopituudella seksuaalisissa asioissa.
Elämäni mies on skorppionimies. Hän osaa "soittaa" minua ja saa parhaat puoleni esiin.
Ihanaa, kevät tulossa ja sitten kesä. Hmm...
Skorppari osaa valloittaa rapunaisen
4
1192
Vastaukset
- skpk
Aivan samaa mieltä. Elämäni Mies on skorpioni, hän on saanut minut nauttimaan seksistä ja elämästä yleensä. hän on mies joka on tehnyt minusta onnellisen ja todella uskon että skorppari ja krapu ovat paraiten yhteensopiva pari.
- skopu + rapu = <3
Ei voi muuta sanoa, kuin että huh huhh. Näinhän sitä tosiaan sanotaan, että skopu ja rapu on se paras mahdollinen yhtälö, (hieman epäillen silti aina suhtautunut näihin horoskooppien yhteensopivuus "suosituksiin") hauska huomata että tämä todellakin tuntuu pitävän täysin paikkaansa. Ahh.
- ............;;;;;;;;;;;;;;;;;;
skopu + rapu = <3 kirjoitti:
Ei voi muuta sanoa, kuin että huh huhh. Näinhän sitä tosiaan sanotaan, että skopu ja rapu on se paras mahdollinen yhtälö, (hieman epäillen silti aina suhtautunut näihin horoskooppien yhteensopivuus "suosituksiin") hauska huomata että tämä todellakin tuntuu pitävän täysin paikkaansa. Ahh.
minäkin ooon perehtynnä näihin juttuihin,mut ei kohalle sattunna sitä skorpparia. etsinyt oon,mut ei silti kohalle oo sattunna. kai oon ollunna sit niin hätäinen. jospa se vielä kohalle sattuis.................. t.rapu nainen
- tupakissi
No, meidän alku silloin 24 vuotta sitten ei kyllä ollut mitään tunteiden paloa... ainakaan multa. Olin niin ujo, kelpuutin skorppionini poikakaverikseni kun hän sitä halusi.
Nykyisin meihin sopii kovasti hyvin Juha Tapion Kaksi puuta- biisi. Enkä ihan äkkiä vaihtaisi skorpioniani mihinkää muuhun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai1049699Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki764977Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.574716Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.13222Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j92441Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1061686- 451468
Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.511417Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota581397Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?651311