Ajattelin ostaa laguna 2.0i. vm. 94-98. Onko se Volvon koneella? Mitä/mistä kannattaisi autoa tutkia osto hetkellä? Mitä tyyppivikoja? Mikä on jakohihnan vaihtoväli? Mitä eroa rxe/rt jne jne malleilla?
Vastaukset 3
- laku II
koneilla löytyy 2,0/112hv 8vent. on rellun konella,140hv volvon koneella.Hihnan vaihtoväli 90tkm tai 4vuoden välein jos ajaa vähempi.
- fuji
Katsele viime viikon iltapäivälehdistä katsastustilastoja. Mikä merkki/malli oli sellainen josta lähes puolet hylätään katsastuksessa? Aivan - R Laguna.
- laku II
yksi yli-innokas tilastonikkarin turha kommentti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll251171Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän561140Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl519858- 50844
- 46755
- 37679
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan63633Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30626Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE182619- 53603