Lotalla on nyt jo kertynyt niin paljon sekoiluja noissa juonnoissa että pitäisi nyt päästää jo eläkkelle. Ei usein tajua ollenkaan missä ohjelma etenee!
-Onko dementiaa tai alzhaimer?????
-Onko dementiaa tai alzhaimer?????
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Satu-Lotta tulee aikasin töihin ja voi olla väsy, JOS muksut on kotona keksineet puuhaa. Tän lisäks ku vähän jänskättää, niin pikkasen voi aiheet mennä sekasin. Ei haittaa yhtää, parhaita helmiä ne on!!
satulotan muksut jo varmasti ainakin nelikymppisiä joten eivät hengaa kotona kuisana!
ihan hyvä toimittaja
olen kyllä hieman ihmetellyt myös tämän juontajan juttuja, mutta olisiko niin, ettei aamu-tv juontajiksi ole kovin paljon tulijoita, kun satu-lottakin on pitänyt jostakin "lainata", näin kertoo esittelyssään, jonka juuri googlasin. on varmasti herttainen ja hyväntahtoinen ihminen, mutta sopisi paremmin empaattisella tyylillään aamusydämellä ohjelmaan. yhtenä aamuna haastatteli opettajaa koulussa tapahtuvasta opettajiin kohdistuvasta kiusaamisesta ja kun haastateltava kertoi, että sellaista on, satu-lotta oli että "eiih! kauheaa! ei kyllä minun nuoruudessani olisi uskallettu opettajia kiusata". ei ole muuten niin vanha kuin voisi jutuista päätellä, luulisin.
Olen samaa mieltä ja veikkaan alzheimeria.
tänään ei ollut parhaimmilaan. Sekoili, kaikille ei sovi aamutyö.
Nilkkaketju??
Jos nyt sekoilee, se vaan piritää. Osaava ihminen on hänkin, kun moni normi ihminen ei sais sanottuu mitään, kun useet kamerat kuvaa ja ohjaaja sekoilee korvanappiin.
Jos haluat kokeilla hommaa, niin rimpauta vaikka suoraan YLEEN ja kerro asiasi. Jos osaat oikeen selittää pääset varmasti kokeilemaan miten "helppoa" on tehdä suoraa ohjelmaa. Ehkä kokeilusi ei mene eetteriin, mut jos sitä ei kerrota on tunne lähes sama.
Mää nostan hattua jokaselle aamTV ihmiselle, jotka tulee hiton aikasin duuniin valmistelemaan ohjelmaa tossa ennen 3 aamulla. Päivä on siis jo pitkällä 7 aikaan ekassa juonnossa. No, kaffea on saatavilla ja sitä riittää?
helppoa, mutta ammatti- ihmiselle pitäisi olla. Mokia tietysti sattuu, mutta joten muistelisin, että hänen aika usein.
kehua miten kaunis ja upea tämä Satu-Lotta on.Niitäkin kirjotuksia ollut jo liikaa, näillä palstoilla.Kun Tv naisia paljon muitakin kun aamujuontaja, tavallinen sohlaava täti ihminen.
on sitten viimesen päälle kaunis ja kiva juontaja.
Hiukka sexyäkin löytyy .se on hyvä piirre naisessa. ja ku he muistaisivat antaa kesäpesää?? ei tarvis suomi pojan käyvä maksullisissa naisissa.
Satu-Lotta on aivan uskomattoman idiootti viherkommunisti joka ihailee kaikkea tekotaiteellista roskaa ja luulee olevansa kultturelli.
Satu-Lotta tosi ihana sexsy juontaja
Satu on ihana Nainen !
Ihana Satu-Lotta ♥️ Harmi, ettei häntä nähdä enää televisiossa.