On jo kartoittanut alueen mahdollisuudet,paikallistuntemustakin on. Vain rahoitus puuttuu.
Tulisi siinä sivussa Laajakoskikin myytyä oikeille henkilöille ilman koplauksia ja mustaa pisnestä. Ja tietenkin oikeaan hintaan. Asiantuntija avustajiksi mukaan Kervinen ja Taipale, Kotkan rehdeimmät ja luotettavimmat henkilöt.
Tulisi siinä sivussa Laajakoskikin myytyä oikeille henkilöille ilman koplauksia ja mustaa pisnestä. Ja tietenkin oikeaan hintaan. Asiantuntija avustajiksi mukaan Kervinen ja Taipale, Kotkan rehdeimmät ja luotettavimmat henkilöt.
Vastaukset 8
Vanhimmat
hyvä ehdotus!
Kyllä me Kervisen ja Taipaleen Jarin kanssa osataan pietarilaisten kanssa kauppoja tehdä! Kun koko Laajakosken kaupan olevan kiinteistön arvo on 7 miljoonaa euroa, niin osataanhan me nyt tämä myydä!
Eikä tarvitse edes häätää siellä vuokralla olevia toimijoita yhtään mihinkään!
Joten Suomen perustuslain 2 §:n 2 momentin hengessä; "Kansanvaltaan sisältyy yksilön oikeus osallistua ja vaikuttaa yhteiskunnan ja elinympäristönsä kehittämiseen".
KYLLÄ TÄMÄ TÄSTÄ!
http://www.adressit.com/laajakoskensairaalanmyynti
Nämä velikullat ei venäjän missiolla saisi kuin tippurin ja kadottaisi housunsa.
Kervisen asiakirjoja,tai muuten................
Mikä yhtes Hirvosen housujutulla on minuun tai Kerviseen?
Tuskin tauti tarttuu, kun jättää suosiolla kierroksen väliin. Ei meinaan juurikaan kiinnosta nuo horo jutut.
Sitten se oleellinen, luulo ei onneksi ole tiedon väärti.
lue vaikka Kotkan talousarvio vuodelle 2009,niin ymmärrät olevasi ihan pihalla. Ei riitä sinunkaan tieto taito kun korkeintaan kulttuurilautakuntaan ja Kerviseen.
kun sai sinut tuolle linjalle niin näytti olvan juuri sopiva vastaus.
on, kun asia aina vaan uudelleen tulee esille?
Miksi asianomaiset viranhaltijat eivät luovuta ko asiakirjoja asianosaiselle?