Missän tämmönen 40 v voisi viettää mukavaa iltaa viehkeässä seurassa?
Ei viittisi harhautua teinien tai teekkarien valloittamiin "yökerhoihin"?
Ei viittisi harhautua teinien tai teekkarien valloittamiin "yökerhoihin"?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Karhunpesän yökerhoon.
Kylpylä-hotelli Karhunpesään tanssimaan!!
Joopa joo..noita provojahan riittää...mutta, yanssimiseen oivallinen mahdollisuus Rauhalahdessa,Isovalkeisella ja Kummisedässä(40 disco) viikonloppuisin,viikolla naistentansseja useammassakin paikassa.....Hauskoja hetkiä sinulle,,tanssin merkeissä..
Perjantaina kannattaa mennä Rauhalahteen ja lauantaina Iso-Valkeiselle jos haluat tanssimaan. Jos vain ns. seisoskelua kaipaat niin Kummisedässä 40v ylöspäin olevaa porukkaa.
Ainakin disco iltoina,kummisedässä vauhtia myös tanssin merkeissä, nopeaa ja hitaampaa. Mutta tietysti sehän riippuu meistä itsekustakin, kuka mitäkin haluaa. Mutta tanssipuolella oli ainakin menoa ja meininkiä.Ja suuri kiitos kuuluu myös Nitelle, joka osaa asiansa..:-))
Seurahuone ja joku paikka siinä sataman tms rannassa. Ne olikin hienoja aikoja.
Eikös vaan, Eija?