Indicasta

englanniksi

Indica julkaisee sittenkin englanninkielisen levyn. Tuottajan on tietysti Nightwishin Tuomas, ja Jonsu ja Tuomashan ovat tietenkin "vain erittäin hyviä ystäviä". Kiertueellakin Indica lämppää Nightwishia taas ja tietty vain siksi, että Tuomas on bändin fani. Joo joo. Ei mene läpi.

2

371

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • aprikoitsija

      eikös jonsu seurustele jesse hietasen kanssa... älkää nyt viittikö.

    • Geysire

      Indica julkaisee engalnninkielisen levyn A Way Away kesäkuussa =) Olen itse kuullut levyltä jo kappaleet Staright And Arrow (Pahinta tänään), In Passing (Valoissa) ja pienen näytteen kappaleesta Siren Song (Vuorien taa). Siellä on myös ainakin joku kappale nimeltänsä Ghosts In A Crowd, joka on luultavasti Noita.

      Jonsu ei seurustele Tuomas Holopaisen kanssa. Piste.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1577
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1532
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1108
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      911
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      884
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      765
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      86
      620
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      617
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      597
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      556
    Aihe