Hei,
Mikä olisi hyvä lahja Oulussa asuvalle 40v. mies ystävälleni jolla on jo kaikkea. Eli mitään tavaraa en haluaisi hänelle antaa. Mielummin jonkin mieleen painuvan elämyksen tai tapahtuman.
Mitä lahjaksi
2
823
Vastaukset 2
- taivaallista kyytiä
Tulipahan täytettyä itsellänikin samaiset vuodet. Kaverit antoivat Moments kuumailmapallolennätys lahjakortin, jolla sain lennellä Limingan maismien yllä. Oli mahtava lahja, hyllyyn jäi vain lentodiplomi, (eikä mitään tarpeetonta rääsää) ja pää täyteen mahtavia muistoja. Suosittelen lentolahjaa muillekin. "Pojilla" on kotisivut www.moments.fi ,josta voi tilata sen lahjakortinkin. Anoppikin pääsee kohta taivaalle, tilasimme hänelle sellaisen lahjakortin. Onneksi vaimo täyttää kohta 40,saa lahjaksi lellaisen parilennätyksen niin pääsen lentämään itsekin uudestaan ja kokeilemaan talvilentoa, on kuulemma hieno elämys sekin.
- jäi menemättä kuumailmapall...
Moments tarjosi lupaustensa mukaan "taivaallisen lahjan" ja lennäti meitä häälahjan merkeissä kotikaupunkimme Oulun kaupungin yllä. Kuulimme, että jotkut on vihitty pallossa. Me ei sitä hoksattu ajoissa ,valitettavasti, mutta joilla häät on edessä ottakaa pappi palloon ja menkää taivaalla naimisiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2532115
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2621239- 211181
- 41786
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125716Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤233695Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa219655- 52500
- 38458
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42442