Haloo kymenlaakso

Baarikeikka heittämättä :)

Hyvää yötä!
5275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mut tänään jätän väliin;
vietän illan erästä, tiettyä ja aivan sydämeni vienyttä ajatellen....

Äänestä
  • jättää baarikeikat omien sanojensa mukaan aina väliin :)

    Niin, ikävä erääseen (uusmaalaiseen) mutkin tänne toi.

    Äänestä

ja vielä tulee täälläkin pyörittyä. Toivottavasti ei enää kauan. m23

Äänestä
  • itse kukin.
    Luulin tuota toista jo sinuksi 23v :)
    Hyvää yötä juuri sulle halusin sanoa tänään.

    Äänestä

  • päästä tästä kirjoitti:

    itse kukin.
    Luulin tuota toista jo sinuksi 23v :)
    Hyvää yötä juuri sulle halusin sanoa tänään.

    poispääsyä täältä meinaan:) Se ei vaatisi, kuin yhden viestin häneltä, mutta ei tänne:) Hyvää yötä sulle myös.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Täällä uusimaa kirjoitti:

Baarikeikka heittämättä :)

Hyvää yötä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu