kuinka kukaan viitsii tehdä tuollaista ja kuka helvetti viitsii katselle sitä? Miten tämän nyt ilmaisisi niin että ei tule syytettä solvauksesta. Sanotaan vaikka niin, että ennemmin sitä katsoo vaikka synnyttävää emakkoa kuin tätä.
SUSSU Hyi helvetti
7
802
Vastaukset
- Savolaisukkeli
No eipä tuo video mitään uutta noihin Hymyn kuviin tuonut. Mutta alkaa ihan oikeasti tuntua siltä, että tällä naisella ei ole ihan kaikki kotona, kun noita ristiriitaisia lausuntoja elämän kurjuudesta, rahattomuudesta, masennuksesta, uusista tisseistä sun muusta lukee. Mitähän hänen lapsensa saavat kestää koulussa.....otan osaa.
- säälikää lapsia
Lapsiraukat. Ja opettajia ja lähikaupan väkeä ja sukulaisia ja tuttavia ja vaikka ketä. Hymy porskuttaa ja kerää voitot.
- jotain on vinksahtanut
Ei toi o normaalia. Kuvotavaa.
Pääsiskö sakoista jos on syyntakeeton? - kesä tulee kiva
jotain on vinksahtanut kirjoitti:
Ei toi o normaalia. Kuvotavaa.
Pääsiskö sakoista jos on syyntakeeton?Hän esittelee hienoja rintojaan mitä perversiä siinä muka on? terve ihminen terveessä ruumissa.
- Näin se vaan on
kesä tulee kiva kirjoitti:
Hän esittelee hienoja rintojaan mitä perversiä siinä muka on? terve ihminen terveessä ruumissa.
terve ihminen ei esittele rintojaan lehtien palstoilla tai netissä.
- Kevättaivas
säälikää lapsia kirjoitti:
Lapsiraukat. Ja opettajia ja lähikaupan väkeä ja sukulaisia ja tuttavia ja vaikka ketä. Hymy porskuttaa ja kerää voitot.
Nyt alkaa kyllä ihan oikeasti ihmetyttämään tämä Susan Ruususen julkisuudessa hyppely milloin jo vuonna 2006 päättyneen lyhyen suhteen varjolla Vanhaseen tai sitten nämä kaikenmaailman rasvaimut ja silikonitisseilyt Hymyn sivuilla ja videoilla netissä. Mitäköhän iloa ja hyötyä Ruususelle ihan oikeasti on pitkällä tähtäimellä tästä kaikesta hölmöstä julkisuushömpästä mihin hän on kritiikittömästi lähtenyt mukaan ja mihin hän tällä kaikella loppujen lopuksi pyrkii? TV-juontajaksi tai poliitikoksi hän halajaa (nämähän tavoitteet hän on medioissa tuonut ilmi), mutta aika näyttää riittävätkö hänen rahkeet ihan oikeaan, varsinaiseen julkisuuteen. Tosin todennäköisesti aika moni asennoituu häneen kriittisesti hänen kaikenkarvaisten julkisuustempaustensa takia. Aika näyttää...
- rakentaja..
Voisihan sen ilmaista, että aikamoinen läpiveto käy vintillä, kun tuommoiseen videoon mukaan lähtenyt. Ensinnäkin videon laatu on verrattavissa alakoulaisten videokilpailun satoon. Toiseksi esiintyminen saa aikaan lähinnä myötähäpeää. Kolmanneksi esiintyjällä (ruusunen) ei ole mitään esitettävää. Mutta kun HÄN vaan sattuu olemaan pääministerin ex, niin palkka tulee jutuista. Jos kuvittelee, että joku ottaa hänet tosissaan tuon jälkeen, niin aika metsään menee. Toivottavasti on osannut/älynnyt pyytää esiintymisestään semmoisen palkkion, joka korvaa kohtuullisesti videolla saavutetun valtakunnan ääliön maineen.
Toisaaltahan asian voisi ymmärtää niinkin, että on ihan tietoisesti lähtenyt tuohon hommaan mukaan, sillä Ruusunen yhdistetään AINA pääministeriin ja mukana esiintymisessä on se koston hakuisuus mukana. Ruusunen edelleen kostaa Matille sen, että hänet jätettiin. Jos itsestään tekee valtakunnan pellen, niin täytyy aika katkera rouva olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1268897
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1455374Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333825Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1313585Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352634Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191906Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3581562Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981557Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?711410Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376