Eipä tuu nyt alotuksia jusalta oikien

Jusaaaa meneekö sen sukulais mies edelle kohta aloituksissa,se saa aiheen kun aiheen pyörimään.
naisista vaikka mistä.
5264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On kylällä keräämässä illaksi uusia aiheita

Äänestä

saa kuulema ABC:llä selkään jos yhdenkin sopimattoman aloituksen tekee.

Äänestä

ääressä päivisin.

Äänestä

senkin alotuksia kaipaa?

Äänestä
  • on ollu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikäs maksaa paljonko maksa... kirjoitti:

Jusaaaa meneekö sen sukulais mies edelle kohta aloituksissa,se saa aiheen kun aiheen pyörimään.
naisista vaikka mistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu