Parisuhteet

Onks Tomppa Jonskun kaa ja Ansku Peten kaa?!!
7699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kii

Äänestä
  • eikös jonsu seurustele jesse hietasen kanssa vai onko mennyt jotain ohi...

    Äänestä

  • höhhöh kirjoitti:

    eikös jonsu seurustele jesse hietasen kanssa vai onko mennyt jotain ohi...

    Morsion nimi oli Kyllikki. Etunimi Nyrkki.

    Äänestä

  • höhhöh kirjoitti:

    eikös jonsu seurustele jesse hietasen kanssa vai onko mennyt jotain ohi...

    en ole koskaan kuullutkaan, että Jonsu seurustelis Jesse Hietasen kanssa. Mistäs tämmönen tieto on peräisin?

    Äänestä

  • oooooooooooooooooooo kirjoitti:

    en ole koskaan kuullutkaan, että Jonsu seurustelis Jesse Hietasen kanssa. Mistäs tämmönen tieto on peräisin?

    eikös ne ole ainakin olleet jopa kihloissa...

    Äänestä

  • mmst kirjoitti:

    eikös ne ole ainakin olleet jopa kihloissa...

    kihloissa. Ainakin tieto kihlauksesta annettiin aikoinaan julkisuuteen, eikä eikä sitä tietoa ollla päivitetty millään hää- tai erouutisilla.

    Äänestä

Onks Tomppa vai Tuomas? Ansku Anette? Eikös se ole sen Peterin kanssa, Anette siis? Ja ehkä noilla on jotain noilla T & J parillakin. Kuka tietää? Olishan ne söpö pari.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isla kirjoitti:

Onks Tomppa Jonskun kaa ja Ansku Peten kaa?!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu