Miten yhteensopivia, skorppari N ja Oinas M,tuleekohan tahtojen taisteluja???
onko kokemusta..
5
1209
Vastaukset
- skopunainen fff
Kaksi viikkoa jaksoi oinasmies näytellä sitten tuli totuus esiin kun sai viinaa.
Sika mikä sika. Ei oinasmiestä enään koskaan. - harmaakarhunen
Luulen kuule, että sun on syytä varautua melkoisiin vääntöihin. Oinas mies osaa olla tosi hurmaava kun kaikki menee oman mielen mukaan tai kun hän jaksaa esittää. Itse olen oinas ja rakastunut toiseen sellaiseen. Paha on. Ja tiedän teidät skorpparit. Ette tekään ole mitään ihan helppoja tapauksia. Eli varaudu yhteenottoihin. Mutta saattaa se kannattaakkin. Ainakin itse ajattelen niin, ettei kenenkään kanssa varmaankaan ole tasaista. Ja oinasmiehet osaavat olla TODELLA humalluttavan ihania. Ja seksi on ihanaa.
- härkänainen.......
olen saanut seksissä leijona ja jousimies miehiltä.
Osaavat ottaa naisen täydellisesti huomioon.Ei ole pelkkää asentojen vaihtoa vaan ihanaa ja huumaavaa kosketusta ja ????
Oinasmies on kyllä minun seksikokemuksissa häntäpäässä. - melko..
härkänainen....... kirjoitti:
olen saanut seksissä leijona ja jousimies miehiltä.
Osaavat ottaa naisen täydellisesti huomioon.Ei ole pelkkää asentojen vaihtoa vaan ihanaa ja huumaavaa kosketusta ja ????
Oinasmies on kyllä minun seksikokemuksissa häntäpäässä.kokematon vielä kun et tiedä että toisen kanssa kemiat pelaa ja toisen kanssa ei pelaa! Niin se vaan on.
- nainen ennenkaikkea
melko.. kirjoitti:
kokematon vielä kun et tiedä että toisen kanssa kemiat pelaa ja toisen kanssa ei pelaa! Niin se vaan on.
puutut toisten kommenttehin vai osuko omaan nilkkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253