Entä jos

henkilö onkin kuollut, et vain ole saanut tietää siitä?
5506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Karhut rupee heräilemään talvihorroksesta.

Äänestä
  • Se ei vaan välitä susta. Usko jo pikkuhiljaa.

    Äänestä

  • kuollu oo kirjoitti:

    Se ei vaan välitä susta. Usko jo pikkuhiljaa.

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    Äänestä

  • kuollu oo kirjoitti:

    Se ei vaan välitä susta. Usko jo pikkuhiljaa.

    kylläpä täällä on typeriä ilkeilijöitä.

    Äänestä

Ei kai se sitä kaipausta poista. Ja tuo nyt oli sinänsä tosi typerä heitto joltakin tällaiselle sivulle. Sillä ihan oikeesti ihmisiä kuolee ja se ei ole ainakaan mikään pilailun aihe jos tuo vitsiksi tai muuten vaan piruiluksi täällä kaipaileville oli.
(mut jos tää oli ihan vakavissaan heitetty niin anteeksi kamalasti öykkäröinti.)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se kaipaamasi kirjoitti:

henkilö onkin kuollut, et vain ole saanut tietää siitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu