poista noita anu juttuja samantien, kun ne tulee?? On varmaan tärkeenpääkin työtä.
Miksiköhän
Juliatar ei
16482
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Miksi ne poistaa pitäisi? Mieluumminhan niitä lukee kun loputtomia kervinen keskusteluja.
noin puhuu demari joka tykkää nuolla persettä ja saa fiboja persejutuista.
oletko koittan jo voi veitseä suihkussa ollessa tai shamppoo pulloa saunassa? tuleppa hinari tänne niin saat mela,, eh kun mailaa.
homotellaan ja hintitellään ihmisiä. Meillä on asunut naapurissa poikapari vuosikausia, hienoja ihmisiä. He vaan ovat parisuhteessa samallalailla kuin me heterotkin. Suvaitsevuutta.
joka sekin oli minun kirjoittama, että poikkeavia ei prototyyppejä on muunkinlaisia, hienoja ihmisiä. Ettekö osaa hyväksyä muita, kuin itsennekaltaisia ihmisiä? terv: Neljän "normaalin" aikuisen lapsen äiti.
Eikait se voi 24 h olla paikalla. Kuka hullu tätä jaksais valvoa kellonympäri jokapäivä.
Eli mennää yleistämään ja ääripäähän, ei tarvi olla 24h/7 vahtimassa palstaa. Riittää kun käy vaikka kerran aamussa tai illassa tai molempiin aikoihin vilkaisemassa.
Tollainen puolustelu viittaa jo yläasteen pentuihin, he puolustautuvat juuri noin, menemällä ääripäästä toiseen ihan kun välillä ei olisi enää mitään!
Käytä aivojas kun ne on luotu lahjana, tosin jos ovat epäkunnossa niin ymmärrän. Eihän kukaan sellaisia halua käyttää kun ne kronaa....
Nämähän ovat todellakin monin verroin parempia ja siistimpiäkin, kuin kerviset, fillarit ja persut. Tämähän on ihan oikea prssuomalaista roplematiikkaa.
siksi, koska nuo jutut on ihmistä loukkaavaa juttua.-- Ei mitään muuta tarkoitusta. Ja niinkauan kun te otatte niihin kantaa tuo jatkuu.
Täysin palkaton vapaaehtoinen työ.
Palstan valvonta on urakkaluontoista. Jokaisesta poistetusta viestistä saa euron.
mitään, mutta tuon ihmisen parrutouhut on verrattavissa rasismiin ,tiettyjä ihmisiä kohtaan.
Miksi joku tekee näillä pyllyjutuilla pilkkaa minusta! Tämä oli kiva palsta vielä eilen!!
ovat yhtä ja samaa ?
Joku pervo innostui kai nimestäni ja alkoi tehtailemaan noita pyllyjuttuja. Itse olen kysellyt ainoastaan asiallisia kysymyksiä enkä ole sortunut rivoihin asioihin. Ei huolta tein rikosilmoituksen ja se joka nimissäni kirjoittelee joutuu siitä myös vastaamaan. Toivottavasti et kirjoittele työpaikaltasi koska se kyllä tutkitaan.
tuo nykyinen muutamakirjain sukunimeen on mun tyttäreni nimi Häpeä!
juttujen kirjoittaja on "ihmisvihaaja," tai siis ihmisvihaaja. Joku pölhökustaa.