ONKYO vai joku muu?

Moi minkä av vahvistimen nyt kannattaisi ostaa ps3 seuraksi? elokuvakäyttä 100% ei musiikkia siihen on eri laitteet.Omakotitaloon kaiuttimet on 5 kpl chorus 662 .
1285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tsekkaa nyt ainakin seuraavien valmistajien mallistot: Denon, Harman Kardon, NAD, Rotel, Marantz, Cambridge Audio.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1000€ maks kirjoitti:

Moi minkä av vahvistimen nyt kannattaisi ostaa ps3 seuraksi? elokuvakäyttä 100% ei musiikkia siihen on eri laitteet.Omakotitaloon kaiuttimet on 5 kpl chorus 662 .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu