Kuinka usein tyydytät itsesi?

Mielellään ikä/sukupuoli ja miten tyydytät?

Omat tietoni:ikä ja sukupuoli näkyy ylhäällä tyydytän itseni sormilla noin 2 kertaa kuukaudessa
306419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

13v tyttö,tyydytän itteni sormilla tyynyllä ja suihkulla joka päivä, joskus monta kertaa päivässä:)

Äänestä
  • tyynyllä paljon tyytyväisemmin nukun, ilman tulee niskat kipeeks

    Äänestä

  • Hyi helvetti... Ja sillä suihkulla perheenjäsenes pesee hiuksensa voi helvetti, tosiaan.

    Äänestä

  • 13v tyttö
    joka toinen päivä tyynyllä ja sormilla

    Äänestä

Joskus tulee jaksoja, jolloin runkkaan jopa viisi kertaa päivässä, sitten taas välillä saatan olla jopa viikon ilman. En tiiä mistä nää vaihtelut johtuu.

Mies, 18 vuotta

1Äänestä

18v, Irmeli, muutaman kerran vuodessa salaisesti peiton alla polvisukat jalassa. Pikkurillillä kumihanskat kädessä. Rippiristi rinnassa ja katse itään...eiku Mekkaan...eiku makkarin oveen ettei vaan kukaan tuu!

Äänestä

Kummallista, että muka 25-vuotias nainen kyselee tuollaisia NUORTEN palstalla...

Äänestä

Olette himonne vallassa. Nuorena olin itsekin ja onneksi pääsin irti.
Elämässä on paljon kauniita asioita, harrasta niitä. Luonto, sen hoitaminen, liikunta jne.
Pahalle kun antaa pikkusormen, se vie koko käden. Eikä sekään riitä, se pyrkii kadottamaan koko ihmisen, ikuisesti.
Halut oppii hallitsemaan, älä anna halujesi hallita sinua..

Äänestä
  • Ahaha muttaku tyydyttämine ei oo mikää paha asia.

    1Äänestä

  • sa2222 kirjoitti:

    Ahaha muttaku tyydyttämine ei oo mikää paha asia.

    Joskus on

    Äänestä

  • ...................... kirjoitti:

    Joskus on

    Joskus? Missä kulkee raja?

    1Äänestä

  • gffd kirjoitti:

    Joskus? Missä kulkee raja?

    Jos minä en saa riittävästi seksiä siksi kun sinä vaan haluat räplätä itseäsi.

    1Äänestä

Joo,olen 16
Ennen se oli parikertaa viikossa, siis kun jätkäfrendin kanssa oli mennyt poikki. Sillä meille oli aika railakas seksielämä ja sitä oli USEIN ! Nykyisin enää lähes ollenkaan. Nykyinen miesystäväni kyllä pitää huolen siitä että saan montakertaa viikossa tyydytystä, ihan ilman sormia ; )

Äänestä

14v tyttö, noin 3 kertaa viikossa mutta tulee myös jaksoja milloin enemmän : ) Esim. tnään 3 kertaa.

Äänestä

mä vedän ainaki joka päivä O_o

Äänestä

itsensä 1-2 kertaa päivässä

Äänestä

Mun ei tarvi tehä mitään ku poikaystävä hoitaa sen puolen ;) niin ja olen 14w ja ollaa oltu 6luokasta lähtien yhessä (;; eli seXiä on tullu harrastettua aika kauan eikä kortonki oo koskaan pettäny ahnamz

Äänestä

... tyttö ja suihkulla tai "muilla leluilla" n. 2 krt päivässä... Joskus enemmän joskus vähemmän.

Äänestä
  • Lähestulkoon joka päivä muta joskus voi olla parin päivän taukoja...

    ja oon pian 14 poika...

    1Äänestä

13-Vuotias ja joka päivä!puristelen rintoja ja sormilla enimmäksee ja hieron ym :D

Äänestä

19v jäbä ja vähintään kerran päivässä, usein kaks kertaa :D

1Äänestä

Alle 40v ja mies. En joka päivä, mutta vähintään kolme krt viikossa. Parhaan tyydytyksen saan hinkkaamalla itseäni puhelintolpaan kietoutuneena.

Äänestä

Oon 14v poika ja tykkään runkata rintaliivit päällä. Käytän mun isosiskon 24v vaatteita ja korkkareita. Oon saanu luvan, kun kerran narahdin sen rintsikoitten käyttämisestä.

Äänestä

Viisitoista kertaa päivässä tyydytäänitseäni änkemällä ananasta perseeseen

1Äänestä

Nuorempana katselin itseäni peilistä ja runkkasin. Mukavaahan se on kahtella omaa kestävyysurheilulla treenattua vartaloa. Kertokaa lisää teijän runkkaustapoja.

Äänestä

12v tyttö ja joka ilta sormilla😜😛😍

Äänestä
  • Haluun jutella sulle jossain tuhmia 😌😍😍

    Äänestä

Muutaman kerran vuosikymmeneen yleensä vedän käteen.

Äänestä

14v. poika Lahdesta. Runkkaan aamulla kun herään ja pili on kovana, joskus päivällä, ja vielä illalla, äsken tyydytin itseni peilin edessä. Oon sheivannu karvat pois. Joskus annan tulla alushousuihin.

Äänestä

No ennen joka päivä mut nykyää poika ystävä kyl pitää huolen ettei tarvi ;)oon 15.v tyttö

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Wendy25 kirjoitti:

Mielellään ikä/sukupuoli ja miten tyydytät?

Omat tietoni:ikä ja sukupuoli näkyy ylhäällä tyydytän itseni sormilla noin 2 kertaa kuukaudessa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu