Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

MUA ottaa

miehen ainainen pornon katselu ja se ku se luulee tekevänsä sen niin etten mä muka tiedä asiasta.. on ne miehet vitun tyhmiä.. ei hirveesti kiinnosta naida enää sen ääliön kanssa.. porno on iha hyvä lisä mut joku raja..
1448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

keskenään ihan toisiinsa kuulumattomia asioita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päähän kirjoitti:

miehen ainainen pornon katselu ja se ku se luulee tekevänsä sen niin etten mä muka tiedä asiasta.. on ne miehet vitun tyhmiä.. ei hirveesti kiinnosta naida enää sen ääliön kanssa.. porno on iha hyvä lisä mut joku raja..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu